Výrobní operátor/ka (Chomutov)

Xandor Automotive CZ s.r.o. nabízí v Chomutově volnou pracovní pozici "Výrobní operátor/ka". Nástupní mzda je 20 600 – 26 900 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Výrobní operátor/ka
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Chomutov
Mzda:
20 600 – 26 900 Kč
Směnnost:
Třísměnný provoz
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
Xandor Automotive CZ s.r.o.
Karlovarská 5578
43001

Další informace o volném místu

Doporučenku ÚP uplatnit u zaměstnavatele po předchozí telefonické domluvě na č. 474 313 113 nebo 474 313 137 v době Po - Pa od 8,00 - 15,00 hod. (životopis s sebou)

Ostatní zájemci volat a domluvit pohovor na tel.č. - uvedeno výše

Místo výkonu práce - Eaton Industries s.r.o., Karlovarská č.p. 5578, 430 01 Chomutov

Různorodá práce v týmu, kontrola a odpovědnost za kvalitu a množství vyrobených dílů, dodržování pracovních postupů a předpisů při práci na strojích, pracovní činnost v souladu s doporučenými ergonomickými postupy a bezpečnostními předpisy, účast na všech školeních spjatých s pozicí operátora výroby, provádění záznamů výrobních parametrů dle požadavků systému kvality, životního prostředí a bezpečnosti práce, provádění přestaveb dle dokumentace a pracovního postupu.

Očekáváme - ochotu se učit, rozvíjet se, spolehlivost, odpovědnost, týmovou spolupráci, dobré komunikační dovednosti, manuální zručnost

Nabízíme - smlouva na dobu neurčitou, 25 dní dovolené, bonusy za víkendové přesčasy, mimořádné bonusy, 20% variabilní složka k základní mzdě, příspěvek na stravování, dotovaná doprava firemním autobusem Chomutov/Jirkov, příspěvek na skupinové životní a úrazové pojištění, příspěvek na penzijní pojištění, věrnostní bonus, finanční bonus za doporučení kandidáta, firemní akce, wellness program, finanční odměny za dobré zlepšovací nápady, jazykové kurzy, a další…

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 rokem