Učitelé v oblasti předškolní výchovy (Černovice)

Mateřská škola Černovice 97 okres Chomutov, příspěvková organizace nabízí v obci Černovice volnou pracovní pozici "Učitelé v oblasti předškolní výchovy". Nástupní mzda je 31 290 – 36 130 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Učitelé v oblasti předškolní výchovy
Obor(y):
Výchova a vzdělávání
Obec:
Černovice
Mzda:
31 290 – 36 130 Kč
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSV s maturitou
Adresa pracoviště:
Mateřská škola Černovice 97 okres Chomutov, příspěvková organizace
43001

Další informace o volném místu

Pracovní činnosti
- Výchova a vzdělávání zaměřené na získávání vědomostí, dovedností a hygienických a sociálních návyků dětí v rámci školního vzdělávacího programu mateřské školy.
- Podpora rozvoje osobnosti dítěte předškolního věku, zdravého citového, rozumového a tělesného rozvoje, osvojení pravidel chování a životních hodnot.
- Podněcování osobního vývoje dětí, vyrovnávání nerovností vývoje dětí před vstupem do základního vzdělávání, pedagogická konzultace o vzdělávání dětí s rodiči a diskutování o jejich pokrocích, spolupráce s odbornými partnery.
- Vykonávání prací a úkolů souvisejících s přímou pedagogickou činností, včetně dohledu nad dětmi, vedení evidence o pedagogické činnosti, hodnocení účinnosti vzdělávacích programů, spolupráce se školskými a zdravotnickými zařízeními.
- Tvorba vzdělávacího programu třídy mateřské školy.
- Navrhování a aplikace vzdělávacích a výchovných metod včetně individuální práce s dětmi se speciálními vzdělávacími potřebami.
- Tvorba a koordinace školního vzdělávacího programu mateřské školy nebo tvorba vzdělávacích programů pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami a individuálních vzdělávacích plánů, popř. stanovení koncepce rozvoje školních vzdělávacích programů mateřských škol a jejich koordinace v regionu.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 2 týdny