Probační úředník/úřednice PMS Chomutov (Chomutov)

Probační a mediační služba nabízí v Chomutově volnou pracovní pozici "Probační úředník/úřednice PMS Chomutov". Nástupní mzda je od 22 980 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Probační úředník/úřednice PMS Chomutov
Obor(y):
Administrativa , Management , Zdravotnictví
Obec:
Chomutov
Mzda:
od 22 980 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
VŠ magisterské
Adresa pracoviště:
Probační a mediační služba - Středisko Chomutov
Vikové-Kunětické 1968/2
43001

605 922 379

Další informace o volném místu

Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem doručte nejpozději do 24. 6. 2021 na e-mail: rkubatova@pms.justice.cz, nebo na adresu: Probační a mediační služba, Vikové-Kunětické 1968/2, 430 01 Chomutov, k rukám Mgr. Renaty Kubátové. Výběrové řízení se uskuteční dne 29.6. 2021, vybraní uchazeči budou pozváni.

Místo výkonu práce - Probační a mediační služba - Středisko Chomutov, Vikové-Kunětické 1968, Chomutov

Požadujeme - ukončené vysokoškolské magisterské studium humanitního směru, vysoké pracovní nasazení, flexibilitu, ochotu vzdělávat se, bezúhonnost, způsobilost k právním úkonům, znalost práce na PC - uživatelská úroveň (Word, Excel, Internet), řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič), zkušenosti se sociální prací výhodou, komunikační dovednosti, orientace v sociální a trestně - právní oblasti výhodou, spolehlivost, důslednost

Nabízíme - platová třída 11., po zapracování (zpravidla po zkušební době), 12. platová třída, po osvědčení osobní hodnocení, 5 týdnů dovolené, 5 dní sick days, pružná pracovní doba, odborné vzdělávání, stravenky, přátelské a podporující pracovní prostředí, zázemí stabilní organizace

Náplň práce - vysoce odborná práce ve smyslu zákona č. 257/2000 Sb., o Probační a mediační službě, komunikace s OČTŘ, spolupráce se státním a neziskovým sektorem.

Kontakt na zaměstnavatele

Probační a mediační služba - Středisko Chomutov
Mgr. Renata Kubátová
vedoucí střediska
605 922 379
rkubatova@pms.justice.cz


Poslední změna: před 1 týdnem