Pracovník/pracovnice expedice obchodního oddělení stavebnin (Všehrdy)

TRIDENT GROUP 007 s.r.o. nabízí v obci Všehrdy volnou pracovní pozici "Pracovník/pracovnice expedice obchodního oddělení stavebnin". Nástupní mzda je 20 000 – 25 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Pracovník/pracovnice expedice obchodního oddělení stavebnin
Obor(y):
Obchod a cestovní ruch , Služby
Obec:
Všehrdy
Mzda:
20 000 – 25 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
TRIDENT GROUP 007 s.r.o. - provozovna Všehrdy
43001

775 733 778

Další informace o volném místu

V případě zájmu volat na tel.č.: 775 733 778 a domluvit pohovor nebo zaslat strukturovaný životopis na email: pavlina.notova@tridentgroup.cz

Místo výkonu práce - TRIDENT GROUP 007 s.r.o. - provozovna Všehrdy, Všehrdy č.p. 59, Chomutov

Přijmeme pracovníka nebo pracovnici do našeho obchodního teamu stavebnin. Náplní práce bude obchodně administrativní činnost. Obsahuje mimo jiné emailovou komunikaci, tvorbu nabídek, poptávek, práci se skladovým programem Cezar, komunikaci se zákazníky, vše v oboru stavebnictví a obchodu. Dále administrativní práce spojené s provozem obchodního oddělení.

Požadujeme minimálně středoškolské vzdělání s maturitou, praxi, znalosti, nebo vzdělání ve stavebním, případně obchodním oboru, dobrou míru vystupování, komunikace a to jak slovem, tak písmem, samostatnost, pečlivost a pracovitost. Schopnost se zaučit do našich provozních podmínek a doplnit si vědomosti ohledně zbožíznalectví při obchodu se stavebním materiálem.

Nabízíme nástupní plat 20 - 25.000Kč dle úvazku, s možností dalších odměn, služební telefon, dlouhodobý charakter zaměstnání.

Kontakt na zaměstnavatele

TRIDENT GROUP 007 s.r.o. - provozovna Všehrdy
Pavlína Notová
775 733 778
pavlina.notova@tridentgroup.cz


Poslední změna: před 1 měsícem