Pracovníci v sociálních službách (Chomutov)

Světlo Kadaň z.s. nabízí v Chomutově volnou pracovní pozici "Pracovníci v sociálních službách". Nástupní mzda je 21 000 – 27 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Pracovníci v sociálních službách
Obor(y):
Zdravotnictví
Obec:
Chomutov
Mzda:
21 000 – 27 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSV s maturitou
Adresa pracoviště:
Světlo Kadaň z.s. - pracoviště Chomutov 4
Školní pěšina 5249
43004

Další informace o volném místu

Životopis uchazeč zašle na e-mailovou adresu: vedouci.nzdmkamen.svetlozs@seznam.cz
nebo volat na tel.č.: 725 425 439 v době PO-PA od 8 - 16,30 hod. a domluvit pohovor

Náplní práce je vyhledávání cílové skupiny uživatelů drog v jejich přirozeném prostředí (jedná se o práci na ulici, squatech, klientských bytech), práce s nimi s cílem stabilizace, nebo zlepšení jejich současné životní situace. Motivace ke změně životního stylu směrem k abstinenci. Nedílnou součástí je vedení administrace a vykazování vykonané práce s klienty.

Nabízíme - smlouva na dobu určitou do konce roku 2023, 25 dní dovolené, ohodnocení dle pozice a vzdělání (nástupní mzda 21 000, po zaučení až 27 000), zázemí velké stabilní neziskové organizace s dvacetipětiletou tradicí, možnost uzavření kvalifikační dohody při studiu, smysluplné pracovní uplatnění, prostor pro seberealizaci a osobní rozvoj, možnost odborných supervizí a průběžného odborného vzdělávání

Požadujeme - věk minimálně 21 let, vzdělání zakončené maturitou, řidičský průkaz skupiny B výhodou, znalost práce s počítačem (MS word, ecxel, sociální sítě), osobnostní vyzrálost, komunikativnost, flexibilita, kvalifikace pracovníka v soc. službách výhodou (jinak vzdělání zajistíme)

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 týdnem