Hlavní kuchař/kuchařka (Boleboř)

Antonín Herzán nabízí v obci Boleboř volnou pracovní pozici "Hlavní kuchař/kuchařka". Nástupní mzda je 43 000 – 51 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Hlavní kuchař/kuchařka
Obor(y):
Obchod a cestovní ruch , Výroba a provoz , Služby
Obec:
Boleboř
Mzda:
43 000 – 51 000 Kč
Směnnost:
Turnusové služby
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
Antonín Herzán - Horský Hotel LESNÁ
43121

602 888 164

Další informace o volném místu

V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: info@horskyhotellesna.cz
nebo volat na tel.č.: 602 888 164 v době PO-PA od 8,00 - 19,00 hod. a domluvit pohovor

Místo výkonu práce - Lesná 22, 431 21 Boleboř

Žadatelé musí mít zkušenosti v restauračním, hotelovém nebo kuchyňském provozu. Pracovní pozice je v Horském hotelu Lesná v Krušných horách . V kuchyni se připravují polévky, hotová jídla, minutková jídla, zvěřinová jídla, teplé a studené předkrmy, občerstvení pro rauty, svatby atd. Provoz kuchyně splňuje veškeré požadované parametry EU.
Pracovní náplní kuchaře je příprava jídel (hotovky + minutky) zajištění provozu hotelové restaurace od snídaní po večeře . K dispozici bude mít vždy pomocnou sílu , při akcích a víkendovém režimu pomocného kuchaře + další pomocné síly.
Kuchyň je standardně zařízená na celodenní provoz (je vybavena klimatizační a rekuperační jednotkou). Je dbáno na čistotu na pracovišti a hlavně zavedenou kvalitu domácí kuchyně u podávaného jídla.
Provoz je celoroční od ledna do prosince a zavedený pod vedením jednoho majitele od roku 1994, provoz nemá denní stabilitu vařených porcí.
Cyklus je týdenní od středy do úterý , počet pracovních dnů v jednom kalendářním měsíci je maximálně 16 a 15 kalendářních dnů je volno.

Kontakt na zaměstnavatele

Antonín Herzán - Horský Hotel LESNÁ
Antonín Herzán
602 888 164
info@horskyhotellesna.cz


Poslední změna: před 10 měsíci